Informacje o firmie

Firma Mars-Waldi istnieje na rynku od 1985r. Zajmuje się przetwórstwem owocowo- warzywnym. Głównym profilem działalności jest zaspokojenie potrzeb szeroko pojętej gastronomii.
 
Oferujemy towar wysokiej i powtarzalnej jakości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami gwarantującymi wysoką jakość surowców. Na ofertę firmy składają się  produkty na rynek gastronomiczny w typowych opakowaniach: wiadra, worki foliowe, tuby. Pełna oferta obejmuje: majonezy, ketchupy, sosy, musztardy i przetwory warzywne.
 
Naszym celem jest produkcja asortymentu o doskonałym smaku i jakości za przystępną cenę. Poprzez różnorodność opakowań staramy się zadowolić wszystkich klientów, zarówno duże sieci gastronomiczne jak i mniejsze jednostki należące do tej branży. Obok produktów sygnowanych logo "Mars-Waldi" realizujemy także indywidualne zamówienia pod marką własną klienta według pomysłu i potrzeb odbiorcy. Dysponujemy własnym laboratorium, co umożliwia nam realizację nieszablonowych zamówień zadawalających najbardziej wyrafinowane gusta.
 
Rozwijamy się nieustannie rozbudowując i modernizując zaplecze techniczne i technologiczne. System HACCP gwarantuje bardzo wysoką jakość produktów oraz ochronę zdrowia konsumentów. Kompleksową i skuteczną kontrolę ryzyka związanego z wartością zdrowotną środków spożywczych umożliwia certyfikat ISO 22000.
 
Dostawy realizowane są na terenie kraju i za granicę.